Jaké to bylo na táboře?
Ahojky, lidi!
Zdravím vás, po dlouhé době... Ihned vám právě píši jaké to tam bylo. Místo 14 dnů, jsem tam byla pouze 9. Kvůly hygieně a tak. Večer jsme měly v postelích a dekách hnusný a velký pavouky, musely jste vstávat v 6 hodin, nenajedly jste se tam, také jsem dostala infekci - kvůli špinavým záchodům (nechci rozebírat do detailů). Kdybych nepočítala hygienu, tak bych řekla, že to tam bylo docela dobrý. Zamilovala jsem se tam do vedoucího jménem Petr, protože choval se a tak i vypadal jako z upířích deníků Damon. Měli jste tam režiséry a když jste měli koncerty, tak vás natáčeli. Byly tam bezva kamarádky, se kterými jsme se bavily o různých věcech. Také vám to nemůžu moc vyprávět, protože to je něco o satanech démonech.. (nás prostě toto téma baví). Prostě ten tábor měl hodně plusů, ale i mínusů já jsem prostě hlavně odjela kvůli tomu, že mi nebylo moc dobře.
Komentáře
Okomentovat