Novinky... 2015?
Ahojky, lidi! Zdraví vás Niccol!
Já vím, já vím.. Dlouho jsem tady nebyla, ale teď to neřešte! :D- Mám tu hooodně novinek.
- Do 5 měsíců se stěhuji k otcovi... Mám hodně důvodů, proč se vlastně stěhovat a asi zřejmě nejdůležitějším důvodem je mámin přítel.
- Budu mít nového pejska! .. Dnes jsem byla s mojí babičkou pro jejího nového pejska. Je to čivava a je jí 7 týdnů, takže je strašně malinká! Asi jako morčátko a v té chvíli mi došlo, že mi to strašně chybí a tak až budu u otce, tak budu mít vlastní čivavu.
- Poté, co se přistěhuji k otcovi, už nikdy, NIKDY!- Nechci vidět Nymburk a mámu.
- Jako jeden z mnoha dárků k narozeninám mi nejvíc potěšila změna jména.- Přeju se jmenovat jinak a tak mi táta slíbil, že mě přejmenuje na 'Katniss nebo Katrine'- ještě se rozhoduju :D
- Ano, ano, já vím, je to pro 'vás' málo novinek, ale chápejte, že pro mě to je veliký a důležitý skok- 'stěhování'.
Komentáře
Okomentovat