Po dlouhé době..

Ahojky, lidi!
V min. článku jsem viděla 'hejtované komentáře'. Nevím, proč jste je psali. Každý člověk se mění, ''život je změna'' a tak byste to měly respektovat, protože i když mi budete posílat hnusné či 'blbé' :D, komenty, tak co v tom vidíte? Danou situaci tím, stejně nezměníte! A tak bych vás poprosila o to, že když máte 'svůj' špatnej názor na danou situaci, tak to nekomentujte ;) a když se vám daný článek líbí, tak to klidně kladně okomentujte. Bohužel, já mám pc v opravně, takže píšu z mobilu. Mám další novinky... 15.12. Budu mít koncert v TC. v Praze v 18 hod... Strašně se těším a budu zpívat 'yellow, flicker beat'. A také budu mít jiné vlasy- hnědé s červeným pramínkem. ( Teď mi došlo, že jsem to zřejmě neměla psát, protože někdo z vás na to má názor, že jsem namyšlená.. Tak sorry, já za to nemůžu, že někdo tady závidí, že nemá na kadeřníka.) Nikdy, jsem se do vás nenavážela! A nedivte se, že mám občas špatnou gramatiku. Jak jsem říkala, mám pc v opravně a tedy píšu občas i na mobilu a z mobilu se to opravuje špatně samo. (Sorry, nemůžu za to, že nejsem dokonalá jako vy, sorry, že mám vlastní názory!).... A díky vám končím s blogem, DĚKUJI! Niccol

Komentáře