Krásný Nový rok 2016 :-)
Ahojky, tak a je to tady! Poslední den v tomto roce. :-( Je mi to i líto, protože tento rok byl prostě nejlepší. <3 Ráda bych opět rok 2015 v tomto článku shrnula. :-)
V tomto roce se doslova můj život úplně změnil (jak? to ví jen pár lidí, kteří mě dobře znají) :-)
Nejlepší věc na tomto roce byla, že jsem si našla úžasného kluka <3
Přibyla mi nová věc do mé Applové sbírky - iPhone 6s Rose Gold (dostala jsem ho k Vánocům)
Výlet do Terezína byl ten nejlepší výlet :3
Dovolená u Máchova jezera byla fakt super :-)
Sraz blogerek W.I.T.C.H. byl dokonalý, netradiční a nezapomenutelný :-)
Party HARD a oslava narozenin s mojí nejlepší kamarádkou Lenčou a s kámošem ze čtvrťáku byla nejjj :-D
Prostě nejlepší školní dny a přespávačky s mojí nejlepší kamarádkou Lenčou <3
Venky s Jájou a Eliškou taky jsou nezapomenutelné :3
Oblastní turnaj profíků v piškvorkách taky pro mě moc znamená <3 (můj tým byl 4. z 15 a to není vůbec špatné :-)) A ve školním turnaji v piškvorkách jsem byla na 1. místě!! :-)
Byla jsem s mojí kamarádkou Eliškou za vězně na stezce odvahy a byl to opravdu skvělý zážitek :-)
Dalo by se toho vypsat spousta, ale tohle je nejdůležitejší. :-)
Komentáře
Okomentovat