Abbey si užívá sněhu

Ahojky, dneska jsem vzala moji Abbey Basic na procházku a nafotila s ní několik fotek. :-) Tak snad se Vám budou líbit. :-) Panenky fotím po dlouhé době, tak je mi jasný, že to zas nebude nejlepší. :-D Fotky jsou foceny mým novým iPhonem 6s :-) Vždy jsem MH panenky fotila normálním foťákem, ale teď je budu fotit iPhonem. :-) Vyhovuje mi to víc. :-D Jinak omlouvám se, že jsem zase skoro týden nebyla aktivní, ale já když je škola, tak prostě nemám moc času. :-/ Jezdím domů pozdě večer (jsem s mým klukem) a pak jsem děsně unavená a ještě se musím učit. :-D Ale zkusím se zlepšit. :-) Tak dost mých keců a pojďte se podívat na fotky..:-)















Líbily se Vám fotky? Máte také tuto Abbey? :-)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!