Howleen dovádí ve sněhu

Ahojky, přináším Vám další sněhové fotky a tentokrát s Howleen 13 Wishes :-) Opět se omlouvám za neaktivitu..myslela jsem si, že to bude lepší, ale bohužel tenhle týden jsem ze školy přijížděla strašně pozdě-většinou až v 18:00... A pak jsem se musela učit a tak. A na blog prostě nezbýval čas. :-/ Zkusím to zlepšit, ale nic neslibuji. ;-) Dneska jsem se konečně dokopala zase k focení. :-D Doufám, že se Vám budou fotky líbit. :-) Howleen si focení mooooc užila. :-D












Líbily se Vám fotky? Máte také tuto Howleen? :-)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!