Lagoona Blue Picture Day na procházce
Ahojky, dneska bylo venku velmi hezké a jarní počasí. A tak jsem vzala na procházku moji Lagoonu PD a nafotila s ní několik fotek. :-) :-) Tak snad se budou líbit. :-)
Líbily se Vám fotky? Která nejvíc? Máte také tuto Lagoonu?
Komentáře
Okomentovat