Mé rozhodnutí
Ahojky, zdraví Vás Neferča! Nedávno jsem tu psala důvody mé neaktivity na blogu a psala jsem, že už zde nebudu moc aktivní. Dnes jsem se tak zamyslela a uvědomila jsem si, že blogování vlastně ke mě patří. Na blogu jsem poznala plno skvělých přátel..dokonce jsem se s některými setkala osobně. :-) Blogování se mi vždy postaralo o zábavu. Blogování byl můj největší koníček. Ale postupem času mě to prostě přestalo bavit a na blog jsem přestala chodit (hlavně od té doby, co jsem na střední škole). Raději jsem se věnovala škole, přátelům...a na blog kašlala. Když jsem se koukla, kolik článků jsem vydala za rok 2015, tak mě to docela zamrzelo. Skoro vůbec jsem tu nebyla. Ale dneska jsem si uvědomila, že je to vlastně i škoda. Blogování je prostě něco úžasného... Když si vzpomenu, když jsem ještě před 2-3 roky žila jen blogováním a moje největší záliba byla focení panenek, tak si říkám, že to byly úžasné roky. Teď je mi 16 a půl a přemýšlím nad tím, že bych se tak trochu vrátila do starých kolejí. Samozřejmě už bych nebyla posedlá jak dříve, ale prostě zase bych začala fotit MH a byla bych více aktivní. :-) Panenek MH mám 33 a myslím, že je škoda, že je mám jen vystavené v poličce. Co na to říkáte? Mám to zase zkusit? Bude mi za půl roku sice 17, ale myslím si, že na tom není nic špatného a tyhle věci prostě ke mě patří. :-) Že bych to teď v roku 2016 tady zase rozjela. :-) :-)
Pište do komentářů váš názor. :-) Tak zatím ahoj, vaše Neferča. :-)
Komentáře
Okomentovat