Toralei - hezký obrázek :-)
Ahoj, tak po 2 týdnech jsem zase tu. :-D Je mi strašně líto, že jsem zase byla delší dobu neaktivní, ale opravdu nebyl čas. Minulý týden jsme sice měli jarní prázdniny, ale to jsem byla celé dny buď s mým klukem a nebo s kamarádkami. Na blog vůbec čas nebyl. A tento týden samozřejmě škola a pak jsem byla zase s mým klukem a domů jsem jezdila kolem 18:00. A pak zase učení...a blog šel prostě stranou. :-/ Aktivní budu vždy hlavně o víkendech, ale přes týden netuším. Podle toho, jak mi vyjde čas, ale budu se snažit. Snad mě chápete. :-) Tak zatím pa. :-)
Komentáře
Okomentovat