Odpovědi na vaše otázky (Zeptej se mě 19.3.-25.3.2016)

Ahojky, od 19.3.-25.3.2016 jste se mě mohli u jednoho článku ptát na otázky, co by vás o mě zajímalo. :-) Jsem moc ráda, že mi přišlo plno otázek. :-) Tak já je jdu konečně zodpovědět. :-) :-D

Proč z máš z MH nejraději Neferu?
Od té chvíle, co jsem ji v MH uviděla, tak mi přirostla k srdci. Mám prostě ráda záporné postavy. :-D A Nefera je prostě úžasná! :-)

Jaká je tvoje 2. nej MH?
Jinafire :-)

Jaké věci máš od MH?
Časopisy, knížky, triko, noční košili, panenky, různé taštičky a tašky, zrcátka, samolepky, album na samolepky, náramky, přívěsky, bločky, hrníček, talířek, propisky, tužky, penály, pravítka, šampon, míč, ubrus, bezprsté rukavičky atd. :-)

Jak dlouho už bloguješ?
Od roku 2009. :-) Můj úplně první blog byl o WITCH, ale ten sem raději nebudu dávat, protože je to docela katastrofa. :-D

Jaký foťákem fotíš?
Teď zrovna nefotím foťákem, ale mým mobilem. :-)

Vystřídala jsi už za dobu, co tady bloguješ více foťáků nebo máš pořád ten samý?
Na začátku jsem fotila obyčejným digitálním foťákem značky Canon, poté jsem nějakou dobu fotila zrcadlovkou značky Nikon a v této době fotím mým mobilem, který je značky Apple a je to iPhone 6s. :-)

Kolik ti je let?
16. :-)

Čteš ráda? Máš nějakou oblíbenou knížku?
Ano, čtu ráda. :-) Moje nejoblíbenější je Záhada hlavolamu. :-)

Bydlíš v domě nebo v bytě?
V domě. :-)

Máš domácího mazlíčka?
Ano, černého kocourka. :-)

Jak dlouho jsi se svým klukem? (zmiňovala jsi v některých svých článcích)
Půl roku a 16 dní. :-) :-D

Máš radši WITCH nebo MH?
Popravdě asi víc WITCH, protože je zbožňuji od 3.třídy a jsou celé mé dětství. :-) A bez WITCH bych ani nepoznala MH. :-) Ale MH mám samozřejmě taky moc ráda. :-)

Jakou barvou je vymalovaný tvůj pokoj?
Žlutou. :-)

Které předměty ve škole máš ráda a které naopak nemusíš?
Mám ráda psychologii, německý jazyk a matematiku. :-)
Nemám ráda tělocvik a anglický jazyk. :-D A také nemám ráda informatiku - mě to prostě nebaví. :'D

Jaká značka je tvůj mobil?
Apple. :-)

Máš sourozence? když ano, tak kolik? (Sbírají taky MH?)
Nemám sourozence, jsem jedináček. :3 :-D

Co si myslíš o MH filmech?
Podle mě jsou bezva! :-) Mají skvělý děj a baví mě. :-)

Aký máš názor k "novým" MH ?
Podle mě to už prostě nejsou ty pravé MH, co bývaly. :-/ Moc se mi nelíbí.

Plánuješ ešte zbierku o nejaké monsterky rozšíriť ?
Asi ano. Ale nejspíš si jen koupím tu novou Neferu a tím bude moje sbírka ukončena. :-)

Aké zameranie má tvoja stredná škola ? :)
Právní, ekonomické a mediální zaměření. :-)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!