Venus na zahradě

Ahojky! Chtěla bych se opět moc omluvit za moji dlouhou nepřítomnost na tomto blogu, ale opravdu nebyl čas. :-/ Pokusím se zlepšit, ale bohužel nic neslibuji. Spíše více aktivní budu až o letních prázdninách. ;-)
Jinak včera jsem vytáhla na naši zahradu moji panenku Venus a nafotila s ní pár fotek, tak snad se budou líbit. :-)









Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!