Mám narozeniny + Další informace

Ahojky! Dnes mám narozeniny a je mi 17 let :-D Je neskutečné, že za rok už budu dospělá :-D Nechce se mi tomu ani věřit :-D K narozeninám jsem od rodičů dostala kytici gerber, 3 bonboniery, čokoládu, knížku, prstýnek a tričko I ♥ HOCKEY, které jsem si sama navrhla :-D :-) Jsem totiž od letošního roku velká fanynka hokeje :-D A od kamarádek jsem dostala různé sladkosti, plyšáky, náhrdelníky, nakreslené obrázky atd. :-D :-) Každý dárek mě potěšil :-) A nejvíce mě potěšilo, že jak jsem dneska vstoupila do naší třídy a všichni na mě zařvali: ,,Všechno nejlepšííí, Ájo'' :-) :-D Trochu mě to dojalo :-D Jinak někdy na začátku července bych si měla dodatečně k narozeninám koupit MH panenku :-D :-) Nejspíš Neferu Boo York :-) Už strašně dlouho jsem si žádnou monsterku nekoupila, tak si jednu zase koupím :-D Jinak blíží se letní prázdniny a počítejte s rozhodně větší aktivitou než byla do teď :-) :-D Bude na to spousta času a budu fotit monsterky, natáčet videa, dělat příběhy s monsterkami atd. :-) Takže se máte na co těšit :-) Myslím, že se mi ta neaktivita na tomto blogu i docela vyplatila. Na vysvědčení totiž budu mít jen jednu dvojku jinak samé jedničky. :-) Ta dvojka je z angličtiny, která mě totálně nebaví a na kterou jsem tenhle rok opravdu kašlala. :-D Ale jsem za to vysvědčení strašně ráda. :3 :-D A jinak jaké máte plány na prázdniny? Já ani moc plánů nemám. :-D Jen vím, že pojedu do Osvětimi a pak na nějaké hrady a zámky. A budu chodit ven s kamarádkami, fotit MH, číst si, budu kreslit atd... :-D A možná pojedu s mým přítelem na dovolenou, ale to ještě není jisté, protože rodičům se to moc nelíbí. :'DDD Popravdě se jim ani nedivím :-D Nejvíc ze všeho se těším na sraz blogerek WITCH, který se koná každoročně. :3 :-) Ale popravdě bych radši chodila do školy. :-D :-D Mě to tam prostě baví a prázdniny ani nepotřebuji. :-D Když to někomu řeknu, tak na mě kouká jak na de*ila :-D Ale mě škola prostě baví, nooo..:-D :-D Tak to by bylo asi tak všechno, co bych vám chtěla říct. :-D Myslím, že to stačí, protože nikoho nebaví číst dlouhé články. :-D Tak se zatím mějte!! :-) Vaše Neferča <3

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!