Můj časopis MH (výhra v soutěži) + omluva za neaktivitu
Ahojkyyy! Tak zase po dlouhé době se vám ozývám! Chtěla bych se vám moc omluvit za neaktivitu. Je mi to opravdu moc líto, že blog už víc jak měsíc stojí! :-( Bohužel za to může škola. Každý den píšeme nějaký test a nebo učitelé zkouší. A do doslova každý den! Takže jsem z toho už vyčerpaná. Třeťák je fakt záhul. :-/ Tak jsem ráda, že jsem si konečně našla čas na blog. Jsem ráda, že brzy budou podzimní prázdniny, aspoň si na chvíli oddechnu od školy. :-D Jako baví mě to tam, ale oproti druháku je ten třeťák vcelku peklo. Už nás připravují na maturitu, noo. :-D A o podzimních prázdninách mám v plánu fotit podzimní fotky MH a udělat z nich obrázkové video a dám to na YT. :-) Tak se máte na co těšit. :-) Jinak asi před měsícem jsem vyhrála v soutěži na facebookové stránce Monster High CZ/SK. :-) Nebo spíš jsem byla na 4. místě a získala jsem malou cenu. :-D A to časopis MH. :-) Už dlouho jsem si časopis MH nekoupila, tak jsem byla ráda, že po dlouhé době ho zas mám. :-D Soutěže jsem se zúčastnila jentak ze srandy a nečekala jsem nějakou výhru. :-D Tak jsem měla radost. :-D Zde máte foto časopisu. :-))
Komentáře
Okomentovat