1. adventní neděle

Ahojky, máme tu 1. adventní neděli! Máte doma adventní věnec? My ano :-)
Mám ráda tyto adventní neděle, protože vím, že se pomalu blíží Vánoce! :-) Taky se nemůžete dočkat Vánoc? :-)
A co si přejete? :-) Pište do komentářů. :-)

P.S.: Někdy na začátku prosince vydám podzimní video s MH! :-)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!