Blog slaví 7 let od založení!

Ahojky, tak dnes je to přesně 7 let od založení tohoto blogu. Bohužel tento blog už není skoro vůbec aktivní a já jsem tak moc citlivá a lítostivá, abych tady skončila. :D Tak se sem snažím přidat alespoň 1 článek za měsíc, aby to tu nestálo. Bohužel návštěvnost je tu na bodu mrazu, další blogeři Monster High už skoro nejsou, Monster High mě už moc nebere a navíc nemám dostatek času. Pro ty, co to nevědí, jsem už na vysoké škole a postupuji úspěšně do 2. semestru, jelikož všechny zkoušky jsem zvládla bez problému. :) Nikdy bych nevěřila, že ze mě bude někdy vysokoškolačka, ale už je to tak. :D Jinak pokud někdy bude čas a chuť, tak bych třeba nafotila své panenky MH a udělala s nimi video. :) Na YT stále nějaké ty fanoušky mám. :D Tak bych to pak dala sem. :)
Jinak když má blog tedy ty narozeniny, tak mu chci popřát všechno nejlepší a jsem ráda, že jsem si ho založila. :) Díky němu jsem poznala spoustu nových lidí a přátel. :) Nikdy nebudu litovat, že jsem si tenhle blog založila a že jsem si kupovala panenky Monster High. Mám díky tomu moc krásných zážitků. :)
Jinak více aktivní jsem na svém blogu o WITCH, který najdete na adrese: andreaandrey.blog.cz, tak se tam můžete podívat. :)
Už mě nenapadá, co bych měla psát, tak se rozloučím. :D Mějte se hezky a zase někdy! Ahoooj!
Vaše Neferča! :)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Poslední den ve škole!