8. narozeniny blogu
Ahoj, dneska blog slaví neuvěřitelné 8. narozeniny! To to letí. Před osmi lety jsem si zamilovala MH, založila si tento blog, přidávala jsem sem plno článků, našla si zde plno přátel... Jak mi ty časy někdy chybí. Mrzí mě, že zde už není snad skoro žádný bloger MH, úplně to tu "vymřelo". Všichni na blocích MH skončili nebo to vzdali. Já se snažím zde neskončit, i přes to minimum času, co kvůli škole a koníčkům mám. Je mi to prostě líto. Mám ráda tenhle blog, i přesto, že už mě MH nebere. :D Ale svoji sbírku panenek MH mám pořád v pokoji, tu nadevše miluji a v životě bych žádnou panenku z mé sbírky neprodala, to se prostě nedělá. Jednou je to moje sbírka a také moji sbírkou zůstane! <3 A to přesně platí i tomto blogu, je to srdcovka.
A co je v mém životě nového? Celkem nic. :D Stále jsem na vysoké škole, teď jsem úspěšně složila všechny zkoušky a postupuji do 4. semestru. :) Nechce se mi věřit, že už za rok budu začínat pracovat na mé bakalářské práci, dost mě to děsí. :D Ale snad se to nějak zvládne. :)
Jen takovou novinkou je to, že u mě už přes měsíc bydlí přítel. :) :D Zatím si teda vůbec nelezeme na nervy, spíš naopak. :D Tak uvidíme, jak dlouho ta idylka vydrží. :D
Tak to by bylo asi všechno. Ráda bych tedy ještě popřála tomuto blogu všechno nejlepší a věřím, že za rok zde opět budu psát. :)
Tak ahooooj! :) Vaše Neferča <3
Komentáře
Okomentovat